ADI – SOYADI ÜLKE / ŞEHİR TURNUVA KADIN / ERKEK ÇİFT ADI-SOYADI KATEGORİ
1
Quadri ARUNA
NİJERYA
OPEN
Erkek
2
Daria LUCZAKOWSKA 
POLONYA 
OPEN
Kadın
3
Eser ERENLER
KIBRIS
OPEN
Erkek
4
Dimitrij PROKOPCOW 
ÇEK CUMHURİYETİ
OPEN
Erkek
5
Cem YILDIRAN
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E30-39
6
Fatih BODUR
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Nihat KADER
E65-69
7
Barış ÖZEK
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Muammer ORHAN
E30-39
8
Thomas KEINATH
SLOVAKYA
OPEN
Erkek
9
H.Fehmi YAVUZER
TÜRKİYE / BURSA
VETERAN
Erkek
Erman BOZKURT
E65-69
10
Viacheslav SEREDA
UKRAYNA
OPEN
Erkek
Pryshchepa Ievgen
11
Ievgen PRYSHCHEPA
UKRAYNA
OPEN
Erkek
Viacheslav SEREDA
12
Viktoriia PRYSHCHEPA
UKRAYNA
OPEN
Kadın
Tetyana Bilenko Sorochynska
13
Murat YILMAZ
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
14
Kemal SAĞ
TÜRKİYE / ADANA
VETERAN
Erkek
İsmail Hakkı YILMAZ
E60-64
15
İsmail Hakkı YILMAZ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
Kemal SAĞ
E60-64
16
Şükrü DEMİRELLİ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E50-59
17
Ahmet SELANİK
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E70-74
18
Frank MÜCKE
ALMANYA
OPEN
Erkek
19
Suphi ATLIHAN
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
Sadi ULUÇAY
E65-69
20
Temel GÖKKAYA
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Hakan YENER
E50-59
21
Arif SEDELE
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Evangelos KOZMIDIS
E50-59
22
Bekir HACIYUSUFOĞLU
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E50-59
23
Sabri Metin İSKİT
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
E65-69
24
Bülent GÜMÜŞAY
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
İsmail KARAYALI
E60-64
25
Önder ÖNDAŞ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E30-39
26
Sadi ULUÇAY
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
Suphi ATLIHAN
E65-69
27
İ. Hakkı YİĞİT
TÜRKİYE / ANKARA
VETERAN
Erkek
E50-59
28
Emrah BİLEZİKÇİ
TÜRKİYE / KAYSERİ
VETERAN
Erkek
E30-39
29
Zübeyde KAN
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Kadın
K50-59
30
Ahmet DOLAR
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E50-59
31
Petra SÖRLING
İSVEÇ
VETERAN
Kadın
Pia TOELHÖJ
K40-49
32
Evangelos KOZMIDIS
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
Arif SEDELE
E50-59
33
Lütfullah BEŞİROĞLU
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Timo BOLL
E40-49
34
Osman KUM
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
Faruk PİNAR
E65-69
35
Faruk PİNAR
TÜRKİYE / MANİSA
VETERAN
Erkek
Osman KUM
E65-69
36
Ergin OKATAN
TÜRKİYE / MANİSA
VETERAN
Erkek
Süleyman ÇETİNKAYA
E40-49
37
Süleyman ÇETİNKAYA
TÜRKİYE / MANİSA
VETERAN
Erkek
Ergin OKATAN
E40-49
38
Şeref AKMAN
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E50-59
39
Mustafa HARMAN
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E50-59
40
Yücel ÖZCAN
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
E50-59
41
Tankut BORA
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E50-59
42
Nihat KADER
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
Fatih BODUR
E60-64
43
Nejat TUNA
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
Ümit İPKİN
E50-59
44
Ziya İSHAKOĞLU
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
E50-59
45
Ömer KIVRAK
TÜRKİYE / ADANA
VETERAN
Erkek
E50-59
46
İsmail KARAYALI
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
Bülent GÜMÜŞAY
E60-64
47
Bedii ERTAÇ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E60-64
48
Hakan YENER
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Temel GÖKKAYA
E50-59
49
Erman BOZKURT
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
H. FEHMİ YAVUZER
50
Mustafa ASPARUK
TÜRKİYE / MERSİN
VETERAN
Erkek
E65-69
51
Duran BEYAZIT
TÜRKİYE / ANKARA
VETERAN
Erkek
E40-49
52
Fahri SARILAR
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
E50-59
53
Sevginur SARILAR
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
Kadın
54
Hasan ETMEKCİ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
E40-49
55
Serdar ADIGÜZEL
TÜRKİYE / AYDIN
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
56
Cihan YILMAZ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
Erkek
Arslan KÜLÜNK
E50-59
57
Arslan KÜLÜNK
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
Erkek
Cihan YILMAZ
E50-59
58
Oğuz AKINCILAR
TÜRKİYE / ANTALYA
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
59
Dinç TÜRERAY
TÜRKİYE / ANTALYA
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
60
Emre AK
TÜRKİYE / ANTALYA
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
61
Pia TOELHÖJ
DANİMARKA
OPEN
VETERAN
Petra SÖRLING
62
Tetyana Bilenko Sorochynska
UKRAYNA
OPEN
Kadın
Viktoriia PRYSHCHEPA
63
Göksel Alpaslan
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
64
Mehmet ÖZORAN
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
65
Ahmet BİTİRMİŞ
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
ERKEK
66
Zafer YILDIRIM
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
ERKEK
67
Savaş MOLUHAN
TÜRKİYE / İZMİR
OPEN
VETERAN
ERKEK
Ömer SARAÇ
68
Ömer SARAÇ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
Savaş MOLUHAN
69
Coşkun SÜER
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
70
Orhun ÖRER
VETERAN
Erkek
71
Yücel ÖZCAN
VETERAN
Erkek
72
Sarmad DURAID
IRAK
OPEN
VETERAN
Erkek
73
Hashim RASOOL
IRAK
OPEN
VETERAN
Erkek
74
Mohammad MAJEED
IRAK
OPEN
VETERAN
Erkek
75
Serdar ADIGÜZEL
TÜRKİYE / AYDIN
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
76
Aynur ÖZDEMİR
TÜRKİYE / AYDIN
VETERAN
Kadın
K40-49
77
Gökhan EGEMEN
TÜRKİYE / AYDIN
VETERAN
Erkek
E40-49
78
Oğuz Akıncılar
TÜRKİYE / ANTALYA
VETERAN
Erkek
E40-49
79
Dinç Türeray
TÜRKİYE / ANTALYA
VETERAN
Erkek
E40-49
80
Emre Ak
TÜRKİYE / ANTALYA
VETERAN
Erkek
E40-49
81
Erman BOZKURT
VETERAN
Erkek
82
Hassan Imam
PAKİSTAN
VETERAN
Erkek
E40-49
83
Kadeesh ul Hassan
PAKİSTAN
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
84
Gholamreza JAFARPOUR
İRAN
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
85
Ahmad DAMAD
İRAN
OPEN
VETERAN
Erkek
E40-49
86
Batuhan ULUCAK
TÜRKİYE
OPEN
Erkek
87
Talha YİĞENLER
TÜRKİYE
OPEN
Erkek
88
Sibel ALTINKAYA
TÜRKİYE
OPEN
Kadın
89
Kenan ATALAY
TÜRKİYE / ANKARA
OPEN
VETERAN
Erkek
E60-64
90
Jarek KLAMUT
POLONYA 
OPEN
VETERAN
Erkek
E30-39
91
Özgür KOŞKAN
TÜRKİYE / ISPARTA
VETERAN
Erkek
E40-49
92
Ferit ATABEY
TÜRKİYE / İSTANBUL
VETERAN
Erkek
E60-64
93
Ferit FİLİZ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
94
Ali SEVİNÇ
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
95
Muammer ORHAN
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
96
Adem ÇAVDAR
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
97
Mesut ÖZDAL
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
98
Ahmet ÇAVUŞOĞLU
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
99
Taner ÖZGÜR
TÜRKİYE / İZMİR
VETERAN
ERKEK
100
Tahir ÇELİKKESEN
TÜRKİYE / BODRUM
VETERAN
ERKEK
101
Onur ALKAYA
TÜRKİYE / BODRUM
VETERAN
ERKEK
102
Mustafa AKAR
TÜRKİYE/İSTANBUL
VETERAN
ERKEK E60-64
103
Seda KOÇ TÜRKİYE/İSTANBUL VETERAN KADIN K30-39
104
105
106
107
108
109
110
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt